Товариство з обмеженою відповідальністю

 ЕНЕРГОТРЕЙДКОМПАНІ

 

        Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРГОТРЕЙДКОМПАНІ» (м. Київ) здійснює постачання природного газу за нерегульованим тарифом підприємствам України (ліцензія НКРЕ серія АЕ № 287931).


        ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙДКОМПАНІ» складається з висококваліфікованих працівників, які мають вагомий досвід роботи – більше 15 років - на газовому ринку України. Керівництво користується повагою в ділових колах. У компанії незаплямована репутація. Заборгованості перед державним бюджетом України зі сплати встановлених законодавством податків і зборів немає. Податкові зобов’язання перед споживачами природного газу виконуємо у передбачені законодавством терміни (своєчасна реєстрація податкових накладних у ЄРПН).


         Природний газ для потреб наших споживачів закуповуємо як національного видобування (безпосередньо у видобувників - ПРАТ «ДЕВОН», ТОВ «ГАЗ-МДС», ПрАТ «ВК «УКРНАФТОБУРІННЯ», ТОВ «КАРПАТИГАЗ»), так і імпортний. Споживачі ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙДКОМПАНІ» - підприємства харчової, будівельної, металургійної промисловостей, АГНКС.

 

         Крім ліцензії НКРЕКП, маємо укладені договори з ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» на транспортування природного газу та на зберігання (закачування, зберігання, відбір) природного газу в підземному сховищі газу (ПСГ), створено достатній обсяг страхового запасу та надано фінансове забезпечення.

 

         Перевагами роботи з ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙДКОМПАНІ» є:
• можливість укласти довгостроковий договір поставки газу з гарантованим проведенням лімітів на 1-ше число кожного місяця;
• наявність знижки до ціни природного газу в порівнянні з державними цінами, що реалізує НАК Нафтогаз та обласні газорозподільчі підприємства (облгази);
• відсутність тарифу на постачання газу (відповідно до постанови НКРЕ, природний газ, що реалізують облгази включає в себе тариф на поставку газу);
• гарантоване підтвердження ПДВ на природний газ, своєчасна реєстрація податкових накладних та включення до реєстру;
• можливість оперативного коригування природного газу протягом місяця споживання;
• можливість встановлення гнучких умов оплати поставленого газу;

 

         У разі Вашої зацікавленості та з метою отримання більш детальної інформації просимо звертатися за телефонами нашого товариства.